Склад виконавчого комітету Попівської сільської ради
Конотопського району Сумської області

1.Боярчук Анатолій Васильович – Попівський сільський голова – голова виконавчого комітету.

2.Клігунова Ірина Володимирівна – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – заступник голови виконавчого комітету.

3.Шерудило Тетяна Миколаївна – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – заступник голови виконавчого комітету.

4.Малігон Валентина Михайлівна – секретар Попівської сільської ради – секретар виконавчого комітету.

5.Грищенко Антоніна Павлівна – староста Великосамбірського старостинського округу – член виконавчого комітету.

6.Точиленко Ірина Віталіївна – староста Вирівського старостинського округу – член виконавчого комітету.

7.Новак Віктор Павлович – староста Дептівського старостинського округу – член виконавчого комітету.

8.Йотка Микола Олександрович – староста Кошарівського старостинського округу – член виконавчого комітету.

9.Новіков Ігор Володимирович – староста Кузьківського старостинського округу – член виконавчого комітету.

10.Подобрій Ольга Олексіївна – староста Присеймівського старостинського округу – член виконавчого комітету.

11.Величко Тетяна Борисівна – староста Шаповалівського старостинського округу – член виконавчого комітету.

12.Ступак Микола Андрійович - староста Шевченківського старостинського округу – член виконавчого комітету.

13.Галян Сергій Миколайович – староста Юрівського старостинського округу – член виконавчого комітету.

14.Зінченко Микола Олексійович – директор ПрАТ «Радгосп «Шевченківський» – член виконавчого комітету.

15.Ганжа Володимир Федорович – директор Конотопського підрозділу ТОВ «Діамант-Агро» – член виконавчого комітету.

16.Салов Олег Олександрович – директор ДП «Конотопське лісове господарство» – член виконавчого комітету.

17. Рудиця Сергій Іванович – директор ПП АФІ «Обрій МС» – член виконавчого комітету.

18. Кірієнко Наталія Віталіївна - головний спеціаліст відділу загальної та архівної роботи Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області – член виконавчого комітету.

19. Бондар Алла Миколаївна - головний спеціаліст відділу загальної та архівної роботи Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області – член виконавчого комітету.