З нагоди 30-річниці Незалежності України за ініціативи Попівської сільської ради та людей, яких об'єднує любов до історії, автомобілів, швидкості та пригод відбудеться пробіг ретро-автомобілів.

Маршрут автопробігу стартує 13 серпня о 8.15 ранку з історичного місця, де проходили події переможної Конотопської битви, і яке є своєрідною візитівкою нашого краю с.Шаповалівка. Колоною автомобілі проїдуть через села Соснівка, Малий Самбір, Великий Самбір, Дептівка, Кошари, Михайло-Ганнівка, Юрівка, Пекарі, Карабутове та фінішують у с.Шевченкове, яке унікальне тим, що в цьому селі проживала родина істориків, науковців і громадських діячів Лазаревських та яке відвідав Великий Кобзар - Тарас Шевченко.

Запрошуємо усіх бажаючих підтримати ідею відзначення річниці Незалежності країни.

Зареєструватися можна за тел.: 38096-1737562. Приєднуйтеся, буде дуже цікаво!