Попівська сільська територіальна громада

спільно з експертами Програми «U-LEAD з Європою» розпочала роботу над розробленням

«Стратегії розвитку Попівської сільської територіальної громади до 2027 року»

 

Рішення 43 сесії восьмого скликання Попівської сільської ради від 28.04.2023 «Про початок розроблення проекту Стратегії розвитку Попівської сільської територіальної громади на період до 2027 року»

Розпорядження Попівського сільського голови від 28.04.2023 № 90-ОД «Про робочу групу з підготовки проекту Стратегії розвитку Попівської сільської територіальної громади на період до 2027 року»

 

Запрошуємо активних мешканців громади прийняти участь у формуванні

Стратегії розвитку Попівської сільської  територіальної громади до 2027 року

На даний час робоча група з підготовки Стратегії розвитку Попівської сільської територіальної громади проводить збір статистичних даних для соціально-економічного аналізу громади, опитування її мешканців, в т.ч. підприємців, за окремими анкетами. Крім того, небайдужі громадяни можуть подавати на розгляд робочої групи свої пропозиції, висловлювати власне бачення подальшого розвитку нашої громади.

Шановний мешканцю! В рамках розробки Стратегії розвитку Попівської сільської територіальної громади до 2027 року робоча група проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої громади!

Анкета з опитування мешканців Попівської сільської територіальної громади

Шановний підприємцю! В рамках розробки Стратегії розвитку Попівської сільської територіальної громади до 2027 року робоча група проводить це опитування з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої громади!

Анкета з опитування представників бізнесу Попівської сільської територіальної громади

Пропозиції  щодо Стратегії розвитку Попівської сільської територіальної громади та заповнені анкети просимо подавати  до управління фінансів та економіки Попівської  сільської ради за адресою: м Конотоп, вул. Михайла Сусла 21а   та  на електронну пошту – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою – Пропозиції до проекту Стратегії),  контактний телефон - 0996062647.