Під час щотижневої наради керівництва Попівської сільської ради з працівниками виконавчих органів та апарату проаналізовано плани роботи відділів, управління, комунальних закладів сільської ради за попередній тиждень та сплановані заходи на серпень.

Зокрема, закцентовано увагу на підготовці до відзначення на належному рівні 30-річниці Незалежності України. Сплановано низку заходів, серед яких відкриття спортивного майданчику з футбольним полем зі штучним покриттям на території Попівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, виїзди мобільного соціально-культурного офісу у населені пункти громади, перевірка стану утримання та виховання дітей, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, підготовка закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти до нового 2021-2022 навчального року, ушанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України тощо.

Завідувач сектору-державний реєстратор Альбіна ГАГІНА повідомила про новації в законодавстві, зокрема 02 липня набрала чинності постанова КМУ згідно з якою затверджено Порядок ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та внесено зміни до постанови КМУ № 690 щодо порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна.

По закінченню обговорення присутнім надано низку доручень.