За ініціативи Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА сьогодні у ДПТНЗ «Конотопський аграрний ліцей» стартував турнір з хокею на роликах серед ветеранів.

Команди з Києва, Харкова, Чугуєва та місцеві гравці команди «ФЕНІКС» змагатимуться протягом двох днів за Кубок сільського голови.

Привітати учасників змагань до аграрного ліцею завітала заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО, яка передала командам вітання від очільника громади, відзначила, що хокей як вид спорту продовжує активно розвиватись у Попівській громаді, яка відкрита до ініціатив, що приносять користь кожному особисто та громаді вцілому, висловила подяку хокеїстам за послідовність у своєму бажанні зміцнювати свою фізичну форму, достойний приклад для молоді та побажала яскравих ігор.

Завтра, 8 серпня, о 10 ранку розпочинаються фінальні змагання. У півфіналах зустрінуться команди - Фенікс:Харків та Київ:Чугуїв. Запрошуємо вболівальників відвідати захоплюючі ігри.