Сьогодні завершився турнір з хокею на роликах серед ветеранів, які змагалися за Кубок Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА.

Ігри проходили динамічно, було багато цікавих і несподіваних ігрових моментів. Вболівальники активно підтримували свої команди.

У фінальній грі перемогу здобули господарі змагань - команда хокейного клубу "Фенікс".

Очільник громади Анатолій БОЯРЧУК привітав команди із завершенням змагань, вручив переможцям Кубок, активним гравцям грамоти та відзначив, що громада і надалі працюватиме над створенням комфортних та якісних умов для занять цим видом спорту, оскільки основним завданням та головною метою є залучення до хокейного виду спорту якомога більше людей, а особливо підростаючого покоління, а хокеїстам побажав майбутніх успішних ігор.