За дорученням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА, його заступником Тетяною ШЕРУДИЛО та депутатом сільської ради Сергієм ЛОШАКОМ проведено прийом громадян у малочисельних населених пунктах, таких як – Гути, Жолдаки, Новоселівка.
 
У ході спілкування з громадськістю були порушені питання щодо транспортного сполучення до населених пунктів, ремонту доріг, очищення водойм, покращення якості торгівельного забезпечення тощо.
 
Особливо актуальними для селян були питання соціального захисту та пенсійного забезпечення, роз’яснення, що стосуються цих звернень були надані начальником відділу соціального захисту населення Лесею МІЩЕНКО.
 
Також для жителів вищезазначених населених пунктів у рамках культурно-мистецької акції «Тобі, Україно, сплетемо пісенний вінок», присвяченої 30-й річниці незалежності України аматорами сцени Вирівського сільського клубу-філії КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» проведено насичену концертну програму.
 
Директор Центру Світлана ПАНЧЕНКО від імені працівників культури привітала зі знаковою подією та побажала чудового настрою усім присутнім.
 
У виконанні провідних солістів Анни та Анатолія Макарових, Катерини Саббатовської, Каріни Бруяк та гурту «Мрія» лунали патріотичні композиції про рідний край.
 
Гучними оплесками люди зустрічали кожного виконавця та дякували за подаровані позитивні емоції та гарний настрій.
 
Слід відзначити, що значну допомогу в організаційних питаннях працівникам культури надав сільський депутат Сергій ЛОШАК, який активно долучається та підтримує усі ініціативи сільської ради на закріпленій за ним території.