Сьогодні Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК спільно з начальником Служби автомобільних доріг у Сумській області Іваном РОМАНЮКОМ, начальником філії ДП «Конотопський райавтодор» Володимиром СИНИЦЕЮ, відповідальними фахівцями та правоохоронними органами обстежили технічний стан мосту через річку Куколка, що знаходиться на території Попівської сільської ради (с.Вирівка) та наразі перебуває в аварійному стані через рух великовагового автотранспорту.

Задля уникнення можливих аварійних ситуацій та запобігання подальшого руйнування мосту було досягнуто домовленостей про його тимчасове закриття.

На час ремонтних робіт будуть встановлені всі необхідні попереджувальні дорожні знаки та обмежено рух вищезазначеним мостом. Об’їзд буде здійснюватись через автодорогу села Вирівка.