У рамках Президентської програми «Велике будівництво» розпочато поточний та середній ремонт автошляху Конотоп – Кузьки – Жолдаки.

На замовлення ДП «Дороги Сумщини» ремонтні роботи виконує філія ДП «Конотопський райавтодор».

Сьогодні Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК разом з помічником народного депутата України Максима ГУЗЕНКА Віталієм ДЕМИДКОМ, заступником голови Конотопської районної ради Олексієм БОЙЧЕНКОМ, інспектором ДП «Дороги Сумщини» Олександром НОХТЕНКОМ проінспектували хід робіт. За інформацією головного інженера філії Миколи ВЕЛИЧКА сьогодні укладається вирівнювальний шар з асфальтобетону, в найближчий час буде зроблено поверхневу обробку, розлиття емульсії та підсипка щебнем. Для якісного проведення робіт залучена потужна техніка філії та задіяні висококваліфіковані фахівці.

Очільник громади подякував народному депутату України Максиму ГУЗЕНКУ, голові Сумської обласної державної адміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ за сприяння, а начальнику філії ДП «Конотопський райавтодор» Володимиру СИНИЦІ за належний рівень проведення робіт.

Вищезазначений відрізок дороги уже багато років потребував ремонту. Ураховуючи велику кількість звернень громадян щодо незадовільного стану дорожнього покриття, це питання вдалося вирішити і вже незабаром люди зможуть швидко, комфортно та безпечно пересуватися цією дорогою.