Днями в приміщенні Конотопської районної ради з нагоди 30-ї річниці незалежності України член виконавчого комітету Попівської сільської ради, голова правління ПрАТ «Р-п «Шевченківський» Микола Олексійович ЗІНЧЕНКО отримав відзнаку Організації ветеранів України “Почесний Ветеран” Конотопського району.

Відзнака “Почесний ветеран України” є вищою нагородою Ради Організації ветеранів України. Цією відзнакою нагороджуються ветерани, які здійснили значний внесок в розбудову держави, району, зміцненні ветеранського руху та активну участь в діяльності ветеранських організацій.

Попівська сільська рада висловлює щирі вітання Миколі Олексійовичу з почесною відзнакою та бажає міцного здоров’я, миру, злагоди, добра, подальших успіхів та особистих досягнень.