Під таким слоганом, що символізує бачення незалежності України як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців, у Попівській сільській раді відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

У Попівському сільському будинку культури-філії зібралися жителі села та працівники різних галузей сільської ради, завітали і почесні гості – Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК, депутат обласної ради Володимир ГОРОХ, депутат обласної ради, помічник народного депутат України Ігоря МОЛОТКА Тетяна СИЗОН, помічник народного депутата України Максима ГУЗЕНКА Віталій ДЕМИДКО, заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО.

Вітаючи присутніх зі знаменною датою очільник сільської ради відзначив, що за 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. А здобувши таку омріяну свободу й державність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір, а згодом – зі зброєю в руках захищати суверенітет і територіальну цілісність Української держави від зазіхань північного сусіда. Побажав нашій державі та громаді миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Почесні відзнаки – пам’ятні медалі «30 років незалежності» очільник громади вручив директору ПрАТ «Р-п «Шевченківський» Миколі ЗІНЧЕНКУ, генеральному директору ТОВ «БІО ЛАТ» Тетяні ФЕДОРЕНКО, генеральному директору ТОВ «Вітчизна» Сергію ЧИЖИКУ, депутату сільської ради Сергію ЧЕРЕВКУ, вчителю історії Попівського ЗЗСО I-III ступенів Світлані НІДЗЕЛЬСЬКІЙ, завідувачу Кошарівським ФАП Івану ШЕРШАКУ, сестрі медичній загальної практики-сімейної медицини Соснівської АЗП-СМ Людмилі ФЕДЧУН, депутату Сумської обласної ради Володимиру ГОРОХУ та директору ТОВ КП «Флора» Володимиру ЯРЕМЕНКУ.

До привітань також долучилися почесні гості. Від депутата обласної ради Володимира ГОРОХА Попівська громада отримала пам’ятний подарунок.

Подяками народного депутата України Ігоря МОЛОТКА нагороджені заступник Попівського сільського голови Ірина КЛІГУНОВА та начальник відділу соціального захисту населення Леся МІЩЕНКО.

Грамотами та медалями Верховної Ради України за заслуги перед Україною відзначені заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО та заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО.

З величним святом свою рідну державу вітали учасники художньої самодіяльності нашої громади. У виконанні кращих аматорів сцени - Ірини ШЕВЧЕНКО, Ігоря КАРНАУХА, Карини БРУЯК, Олександра ЧЕЛИШЕВА, Ярослава ЙОТКИ, Івана КУБИШКИ, Катерини САББАТОВСЬКОЇ, Тетяни НОВАК, гурту «МРІЯ», жіночого тріо Попівського СБК-філії, чоловічого тріо Дептівського СБК-філії та фольклорного колективу Кузьківського СБК-філії лунали патріотичні композиції.

Життя іде. Барвистими маминими рушниками стеляться в широкий світ дороги. Дорослішають діти, сивіють матері – такий закон життя, але ніколи не старітиме наша українська земля. Її майбутнє у наших руках. З Днем народження тебе, рідна Україно!