Для кожної держави прапор – це обличчя країни, найдорожчий символ віри та сили українського народу. Його урочисто підіймають у дні слави та перемог, а зараз наші бійці виборюють перемогу в ім’я свободи нашої української землі!

23 серпня в с.Шаповалівка пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора, участь в яких взяли керівники Попівської сільської ради, учасники АТО та жителі громади.
Святковий захід розпочався з офіційної церемонії підняття Державного Прапора України.

Синьо-жовтий стяг став символом незалежності, слави і відродження України. Став тим натхненником, який додавав сил, коли наш народ утверджував віковічну ідею про державність і самостійність.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого під час проведення антитерористичної операції на Сході України воїна Віталія ПАРФЕНЕНКА та поклали квіти до його могили.