26 серпня 2021 року делегація Попівської сільської ради на чолі з сільським головою Анатолієм БОЯРЧУКОМ бере участь у серпневій конференції педагогічних працівників Сумщини.

Конференція проходить в Краснопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумського району, на якій підводяться підсумки роботи попереднього навчального року, визначаються стратегічні пріоритети розвитку освіти області, шляхи їх реалізації на 2021-2022 навчальний рік.

З вітальним словом до освітян звернувся голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, який привітав присутніх з початком нового навчального року та побажав усім добра і здоров’я, миру і злагоди, наполегливості і натхнення, нових успіхів та звершень на благо процвітання Сумщини.