29 серпня на державному рівні ми відзначаємо День пам’яті захисників України.

Такого ж літнього дня, 29 серпня 2014 року, у ході боїв у районі Іловайська загинула найбільша кількість українських захисників за роки проведення АТО і ООС, за роки російсько-української війни. «Іловайський котел» у наших літописах залишиться величезним горем і водночас одним із гідних прикладів героїзму та звитяги наших співвітчизників, незламності нашого народу.

Наша громада також втратила кращих своїх синів. Їхні імена назавжди з нами, у нашій пам’яті. Низький уклін рідним і близьким загиблих героїв. Немає слів, які б втішили ці родини у горі.

Вічна слава і низький уклін всім патріотам, які загинули за свободу рідної країни, які повернулися додому живими і які сьогодні утримують позиції на передовій!

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,