За ініціативою Президента України з метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей Урядом запроваджена у 2021 році виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 – 18 років (включно).

У серпні багатодітні малозабезпечені сім’ї Сумщини отримали одноразову грошову допомогу на дітей на суму майже  7 млн.грн., зокрема 18 малозабезпечених сімей Попівської громади отримали допомоги на загальну суму 76 тис.грн.

Виплата одноразової грошової допомоги здійснювалася органами соціального захисту населення без звернення батьків.

Постановою Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 р. № 803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей» затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.