Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК взяв участь у робочій нараді Сумського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад.

В ході наради народний депутат України Ігор МОЛОТОК разом з головами територіальних громад Конотопського району обговорили низку питань, що стосувалися надання субвенцій з державного бюджету, зокрема, освітньої, акцизного податку, розподілу коштів дорожнього фонду та механізму зарахування податку на доходи фізичних осіб та опрацювали стратегію їх вирішення.

Керівники територіальних громад висловили свої пропозиції, адже на сьогоднішній день велика увага приділяється питанням фінансової децентралізації та важливості збільшення фінансової достатності місцевих бюджетів для розширення їх можливостей щодо фінансування покладених на них функцій та завдань.