9 вересня 2021 року голова Попівської територіальної громади Анатолій БОЯРЧУК підписав Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Сумській області та Попівською сільською радою в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

          Метою проєкту є забезпечення кожної територіальної громади офіцером поліції, створення безпечних умов проживання людей та надання їм більш якісного поліцейського сервісу, забезпечення співпраці громади та поліції заради створення безпечного середовища, де поліцейський офіцер – це частина громади.

          «Ми прагнемо створити в нашому прикордонному регіоні новий, більш високий, більш кращий рівень поліцейського сервісу. Де безпека людей є, і завжди буде найголовнішим пріоритетом, - відзначив начальник ГУНП в Сумській області Олександр АНОХІН. – Я вдячний вам за всебічну підтримку цього проекту, переконаний, що наша співпраця з територіальними громадами і далі буде продовжуватись. А люди, звичайні жителі міст і сіл області, вже зовсім скоро помітять зміни на краще, відчують переваги проєкту і те, що поліцейський громади завжди поруч та готовий прийти на допомогу».