9 вересня 2021 року у с.Шаповалівка Попівської громади відбулося свято Дня села.
        Заходи розпочалися з покладання квітів до Меморіалу Слави з нагоди 78-ї річниці визволення села від нацистських окупантів та вшанування пам’яті воїнів-визволителів.
        В урочистостях узяли участь заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО, секретар ради Валентина МАЛІГОН, староста села Тетяна ВЕЛИЧКО, заступник голови Конотопської районної ради Олексій БОЙЧЕНКО, які привітали присутніх зі святом та відзначили активістів. Представники ТОВ «БІО ЛАТ» вручили господарям свята коровай та подарунки.
        До Дня села учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт. Особливою родзинкою свята стали виступи оркестру 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського. Своїми чаруючими голосами, своїм артистизмом вони додали усім присутнім гарного настрою.
        У рамках святкування до уваги жителів села і гостей свята були організовані інформаційна книжково-ілюстративна виставка «Проходять осені і весни, скриплять історії колеса…», виставка квіткових композицій «Осіння феєрія», розважальні атракціони тощо. Всі бажаючі могли безкоштовно поласувати смачним кулешем.
Цей чудовий сонячний день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб відпочити, поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час. Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію. Взагалі наша земля овіяна духом свободи, окроплена кров’ю наших пращурів, рясно полита солоним потом хліборобів, прекрасна будь-якої пори року своєю особливою, лише їй притаманною красою.