10 вересня 2021 року в с. Юрівка відбулося покладання квітів до Меморіалу Слави та пам'ятного знаку полеглих у боях за свободу та територіальну цілісність України, присвячене 78-й річниці визволення села. До заходів долучилися директор ТОВ «Юрівка» Петро БІЛОГАЙ, працівники освіти, культури, учнівська молодь, громадськість.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували світлу пам'ять загиблих визволителів у роки Другої світової війни, всіх тих, хто поліг у боях.

На жаль у Юрівці немає на сьогодні вже серед живих наших ветеранів , які виборювали перемогу, вже не вклонимося ми їм, не побачимо сліз вдячності у їхніх очах. Але в цей день ми низько схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів -визволителів і цю пам’ять будемо передавати з покоління в покоління, адже подвиг ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості.