Сьогодні в селищі Заводське Попівської сільської ради на базі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» вперше в історії Попівської громади стартував турнір з хокею на роликах з мʼячем на кубок голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО.
 
Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК, його заступники Тетяна ШЕРУДИЛО та Ірина КЛІГУНОВА, депутати Конотопської районної ради, Попівської сільської ради, уболівальники гостинно зустрічали гостей: голову Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, голову української Федерації хокею на роликах Андре ПІДДУБНИ, генерального директора ТОВ «Вітчизна», гравця команди «Фенікс», ініціатора розвитку хокейного виду спорту на Конотопщині Сергія ЧИЖИКА.
 
У хокейному турнірі взяли участь чемпіони України команда «Тельбін Райдерз» (м. Київ), віце-чемпіони України – «Сторм Чейсерз» (м. Харків), команда ХК «Сіріус» (м. Київ), команда ФК «Бессарабія» м. Ізмаїл (Одеська область) та команда ХК «Фенікс» (Попівська сільська рада).
 
Змагання відкрив очільник облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, зазначивши, що хокей на роликах – енергійний та захоплюючий вид спорту, що продовжує динамічно розвиватися, залучаючи все більшу кількість людей по усьому світу, подякував організаторам змагань та підсумував, що влада, громада, бізнес та професійні спортсмени працюють над тим, щоб Україна була здоровою, успішною, а наші спортивні досягнення прославляли і надалі нашу громаду, область і державу.
 
У рамках урочистостей відбулася посвята у хокеїсти 8 юних спортсменів команди «Фенікс-молодий» Попівської громади (тренер Сергій СМИРНОВ).
 
Родзинкою заходу стали показові виступи від юних спортсменів, постійних призерів міжнародних змагань, Чемпіонатів України та різноманітних конкурсів - дитячої ліги з фігурного катання на роликових ковзанах з м.Суми. Для бажаючих глядачів проведені майстер-класи з катання на роликових ковзанах.
 
- Сьогодні для нас історичний день, адже турнір на кубок голови облдежадміністрації у Попівській громаді проводиться вперше. Змагання цікаві й насичені. Kоманди викладаються на повну, аби здобути бажану перемогу, - зазначив очільник Попівської громади Анатолій БОЯРЧУК та подякував голові Сумської обласної державної адміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ за всебічну підтримку спортивного життя громади.
 
У ході візиту очільник області також оглянув "активний парк", реалізований на базі ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей".