Сьогодні в селищі Заводське завершився турнір з хокею на роликах на кубок голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО.

Два дні видовищних спортивних подій, непідробних емоцій уболівальників, галасливих викриків, гуркотів ключок увінчались перемогою найсильніших.

За результатами турніру І місце виборола команда «Тельбін Райдерз» (м.Київ), друге місце дісталося команді ХК «Фенікс» (Попівська сільська рада), третє - «СтормЧейсерз» (м. Харків). Грамоти за участь отримали команди ХК «Сіріус» (м.Київ) та ФК «Бессарабія» м. Ізмаїл (Одеська область).

Кращим бомбардиром визнано Ростислава БІЛОУСА, кращим нападником – Євгена ВИШНЕВСЬКОГО, кращим захисником – Олександр ХИМИНА, кращим воротарем – Євгена ЛУКАЦЬКОГО.

Кращі гравці: в команді «Тельбін Райдерз» (м. Київ) – Кирило ГИРЕНКО,
в команді «СтормЧейсерз» (м. Харків) – Костянтин ОСТАПЕНКО,
в команді ХК «Сіріус» (м. Київ) – Віктор АВРАМЕНКО,
в команді ФК «Бессарабія» м. Ізмаїл (Одеська область) – Олександр СЕМЕНІН – найбільш досвідчений гравець,
в команді ХК «Фенікс»(Попівська сільська рада) – Олексій ДРОБЯЗКО.

Кубки голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО командам вручив очільник Попівської громади Анатолій БОЯРЧУК, зазначивши, що проведення даного турніру дуже помітна і відповідальна подія в спортивному житті області.

Учасники змагань відзначили високий рівень організації та прийому гостей господарями – ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» (директор Андрій ВОДОП’ЯНОВ).