12 вересня у с. Малий Самбір пройшов дитячий турнір з міні-футболу на кубок «Золота осінь». У турнірі брали участь 4 команди: з с.Малий Самбір, м.Конотоп, м.Буринь, м.Кролевець.

У заході взяли участь Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК, його заступник Тетяна ШЕРУДИЛО, помічник народного депутата України Гузенка М.В. Віталій ДЕМИДКО, начальник відділу освіти Попівської сільської ради Ольга БЕСПАЛА, депутат сільської ради, ініціатор проведення місцевих змагань В’ячеслав ФІЛЬОВ, учнівська молодь, громадськість.

Турнір відбувся у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Юні спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри.

За результатами змагань лідерами стала команда з м.Конотоп, ІІ місце у команди з м.Буринь, ІІІ місце – с.Малий Самбір, IV – м.Кролевець.

Вітаємо нашу команду із зайнятим призовим місцем.