15 вересня під головуванням заступника Попівського сільського голови Тетяни ШЕРУДИЛО проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Попівської сільської ради Конотопського району.

На засідання винесено чотири питання, які попередньо детально опрацювали фахівці відділу – Служби у справах дітей Попівської сільської ради.

Розглядалися питання про виконання батьківських обов'язків, доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей, незадовільне виконання батьківських обов’язків по відношенню до неповнолітніх дітей та про права батьків щодо виховання малолітніх дітей, роз’яснення спору, що виник між батьками, щодо участі у вихованні дитини.

Під час засідання заслухано, як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.