З 11 по 15 вересня на території Попівської громади проводились спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту "Свято краси та спритності" і сьогодні 15 вересня  в с.Попівка на базі спортивного комплексу Попівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів пройшли завершальні змагання з волейболу, футболу, баскетболу, силових вправ та визначено переможців.

Участь у змаганнях взяли дитячі команди, учителі та команда депутатів Попівської сільської ради.

Визначено кращих учасників змагань у жонглюванні м’ячем, у влучності ударів по воротах, у точності кидків по баскетбольному кільцю, у підтягуванні на перекладині, у віджиманні від підлоги тощо.

Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК подякував всім спортсменам громади, закликав вести здоровий спосіб життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагородив подяками:

у номінації «Меценат спорту» генерального директора ТОВ «Вітчизна» Сергія ЧИЖИКА та генерального директора ТОВ «БІО ЛАТ» Тетяну ФЕДОРЕНКО;

у номінації «Активіст спорту» жителя с.Кузьки Володимира САЄНКА та тренера хокейної команди «Фенікс» Сергія СМИРНОВА,;

у номінації «Організатор спортивних заходів»  - директора Сумської дослідної станції садівництва В’ячеслава ФІЛЬОВА;

у номінації «Кращий учитель фізичної культури» - учитель фізичної культури Великосамбірського ЗЗСО Івана ОХРІМЕНКА;

троє учнів розділили номінацію «Олімпійська надія»  - учениця Попівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Анна МАТВІЄНКО, учениця Попівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Діана КАЛЮЖКА та учениця ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» Анастасія ХИТАЄНКО, яким очільник громади Анатолій БОЯРЧУК вручив подарунки – спортивні костюми.

Учасники спортивного свята отримали задоволення від спортивних баталій та зарядилися енергією на подальшу роботу.