Метою відділу-Центр надання адміністративних послуг Попівської сільської ради є надання адміністративних послуг для мешканців громади. Основними принципами роботи Центру є ввічливе ставлення персоналу, зрозумілі процедури, стислі та чітко визначені строки, комфортні умови, максимальна результативність.
 
За 9 місяців роботи до Центру надійшло 11 тис. звернень від жителів громади. Найбільшим попитом серед населення громади у 2021 році користуються послуги із земельних питань та послуги соціального характеру.
У Центрі ведеться активна робота по запровадженню максимальної кількості адмінпослуг і в першу чергу послуг соціального характеру. У 2021 році такі послуги надаються у повному обсязі.
 
Розуміючи потребу громадян в адміністративних послугах, Попівською сільською радою було прийняте рішення про створення віддалених робочих місць в населених пунктах громади. Жителі громади не повинні їхати в районний центр для подання заяви на отримання цих послуг. Вони можуть звернутися до спеціалістів Центру, які приймають заяви на отримання адміністративних послуг соціального характеру, реєстрації місця проживання/перебування, отримання довідок та тощо. За 9 місяців 2021 року, спеціалісти відділу на віддалених робочих місцях надали понад 6 тисяч адміністративних послуг.
 
Робота відділу-Центр надання адміністративних послуг Попівської сільської ради спрямована на якісне обслуговування населення за якомога коротший термін без порушення законодавства. Центр постійно удосконалює свою роботу, розширює спектр послуг, забезпечує комфортне перебування відвідувачів та високу якість обслуговування.