Днями учні Соснівського ОК «ліцей-ЗДО» імені Анатолія Шульги, Тулущанського та Юрівського ЗЗСО Попівської сільської ради взяли участь у роботі настановної сесії для слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук України. Діти обрали такі відділення: історія України, екологія, літературознавство та мовознавство (англійська мова).

Після завершення офіційної частини заходу юні манівці та їх наукові керівники плідно та інтенсивно попрацювали на лекційно-секційних заняттях, де отримали ґрунтовну інформацію щодо написання наукового дослідження та участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Сподіваємося, що плідна пошукова робота відкриє для них успішні перспективи у майбутньому.