Одним із відділень комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Попівської сільської ради є відділення соціальної роботи, яке проводять роботу з сім’ями та особами, що перебувають у складних життєвих обставинах та не можуть подолати їх самостійно. Усі послуги надаються на безоплатній основі. У полі зору фахівців із соціальної роботи 103 сім’ї, де виховується 227 дітей, з них перебуває під соціальним супроводом 49 сімей, які потрапили у складні життєві обставини. На постійній основі здійснюється соціальне супроводження 2 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 10 дітей. Також проводяться виїзди до населених пунктів Попівської сільської ради та заходи із особами, які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, у тому числі за повідомленням установ виконання покарань.

Щоденна діяльність фахівців із соціальної роботи направлена на вирішення проблеми конкретної сім’ї або особи. Результатом співпраці з отримувачами послуг є надання консультацій та психологічної підтримки, допомога в оформленні державних соціальних допомог, документів, що посвідчують особу, формування засад здорового способу життя і відповідального батьківства, попередження насильства в сім’ї та недопущення випадків жорстокого поводження з дітьми, запобігання ризику соціального сирітства.