Попівська сільська рада Конотопського району Сумської області та  Головне управління ДПС у Сумській області   нагадують про те, що терміни сплати  податку на майно, а саме  плати за землю та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки  минули і громадяни, які  вчасно не сплатили  їх потрапили до переліку боржників.

Згідно вимог статті 96 Земельного кодексу України землекористувачі зобов'язані своєчасно сплачувати земельний податок або орендну плату.

У відповідності до Податкового кодексу України податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Просимо терміново  сплатити належні кошти податків та в подальшому не порушувати термінів сплати. У разі виникнення питань звертатися  до Конотопського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Сумській області  за телефоном (05447) 6-68-98.