Традиційно на Сумщині - колисці партизанської слави - відбулися урочистості з нагоди 80-ї річниці партизанського руху в Україні. За дорученням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА, на запрошення організації ветеранів України ГО «Ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку» долучилася до заходів на Путивльській землі й делегація від Попівської сільської ради у складі директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Віктора СУЯТІНОВА, представників ветеранських організацій - Любові РЯБУХИ, Ганни ШУЛЬГИ, Валентини ФРОЛОВОЇ.

Учасники заходів узяли участь в урочистостях, поклали квіти до Вічного вогню, пам'ятників комісару Руднєву Семену Васильовичу та командиру Ковпаку Сидіру Артемовичу, відвідали Спадщанський ліс, музеї партизанської слави, зброї та військової техніки, монументального мистецтва тоталітарної доби «Парк радянського періоду» та переглянули реконструкцію бою.