Сьогодні відбулася спільна робоча нарада Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА та начальника управління фінансів та економіки Попівської сільської ради Надії КРИВЧЕНКО з начальником Конотопського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Сумській області Андрієм МАЙДАНЕВИЧЕМ, завідувачем сектору податків і зборів з юридичних осіб Оленою КУРІННОЮ, начальником Конотопської ДПІ Ніною МІХНО.

Присутніми обговорені питання щодо резервів наповнення бюджету сільської територіальної громади та сплати податкового боргу (згідно переліку боржників), зокрема по платі за землю фізичними особами і податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Напрацьовано питання щодо подальшої співпраці.