За дорученням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА, його заступником Іриною КЛІГУНОВОЮ проведено оперативну нараду з керівниками та працівниками відділів та комунальних закладів сільської ради щодо стану готовності об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Особлива увага була зосереджена на питаннях укладення договорів на постачання природного газу та заготівлі твердого палива в умовах нової тарифної політики, що передбачає зростання цін на природний газ і енергоносії та стан підписання актів готовності об’єктів соціальної сфери (дошкільних навчальних закладів, закладів загальної середньої освіти, охорони здоров’я, соціально-культурної сфери) до роботи в опалювальний період 2021-2022 років.

Також мова йшла про проблемні питання щодо повірки комерційних вузлів обліку природного газу тощо.

За результатами наради посадовицею надано низку рекомендацій та доручень відповідальним особам.