Сьогодні під час проведення організаційної наради Асоціації футболу Конотопського району з представниками команд, які брали участь у Чемпіонаті з футболу, за дорученням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА, його заступницею Тетяною ШЕРУДИЛО до Дня фізичної культури і спорту вручено подяку в номінації "активіст спорту" жителю с.Гути Володимиру САЄНКУ.

Тетяна Миколаївна, звертаючись до присутніх зазначила, що сільська рада докладає максимум зусиль, щоб заняття спортом для жителів громади були доступними та побажала футболістам міцного здоров’я, наполегливості, наснаги та удачі для підкорення нових спортивних висот.

У ході роботи заступниками голови Асоціації футболу Конотопського району Миколою ГОРБЕНКОМ та Миколою ТЕЛІПКОМ акцентовано увагу на питаннях проведення осіннього Кубку з футболу та інших нагальних питаннях, що виникають у ході роботи.