Сьогодні під головуванням голови мандатної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, охорони громадського порядку та антикорупційної політики Миколи БУДНИКА відбулось чергове засідання.

Під час роботи заслухано та детально обговорено й проаналізовано проєкти рішень про утворення старостинських округів Попівської сільської ради, Положення про старосту та старостинські округи, Положення про помічників-консультантів депутата Попівської сільської ради восьмого скликання тощо. Також внесено зміни та затверджено структуру виконавчих органів ради, загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів в новій редакції.

У ході конструктивного діалогу напрацьовано низку доручень виконавчим органам влади.