У ці святкові дні ми перегортаємо ще одну сторінку нашої історії. Так уже повелося, що під завісу року нинішнього й у переддень прийдешнього згадуємо ключові події останніх дванадцяти місяців та дякуємо Всевишньому за добрі дні прожитого року. Дякуємо один одному за щоденну працю задля сьогодення та щасливого майбутнього наших дітей, задля світлого майбутнього України!

Рік, що завершується, збагатив усіх нас новим досвідом та згуртував навколо спільних цілей. Він був непростим та водночас багатим на пам’ятні події, сповнений напруженою працею, пошуком правильних рішень, далекосяжними планами та значними результатами.

Для кожного з нас початок Нового року - це нові плани, мрії та сподівання. Переконаний, що попереду - плідні трудові будні, реалізація нових проєктів Попівської сілської ради, які принесуть вагомі здобутки, стануть запорукою благополуччя і процвітання, покращення життя населення нашої громади.

Висловлюю вдячність усім жителям населених пунктів сільської ради за розуміння і підтримку.

Нехай сяйво новорічної ялинки зігріє ваші серця. Нехай у ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода!

Анатолій БОЯРЧУК,

Попівський сільський голова, та депутатський корпус сільської ради