Щиро вітаємо вас із професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек!
У всі часи бібліотеки були скарбницями культури та найкращих зразків людської мудрості, зберігали надбання святової цивілізації. Сьогодні, в епоху інноваційних технологій та невпинної діджиталізації, бібліотекам важко боротися з численними гаджетами за увагу читача. Але бібліотеки та бібліотекарі виконують те, що не здатен зробити жоден комп'ютер, відкривають читачам шлях до книги - джерела споконвічної мудрості та знань. Бібліотекарі Попівської громади вчать своїх читачів не просто знаходити необхідну інформацію, а любити книгу і насолоджуватись читанням. А ще щиро вболівають за своїх читачів, прагнучи, щоб бібліотеки були сучасними та новітніми. Зберігають традиції та постійно удосконалюють свої послуги, дають можливість читачам познайомитися з країнами світу та культурою рідного краю, вивчати іноземні мови та знаходити відповіді на запитання з усіх сфер життя.
У цей святковий день бажаємо процвітання нашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам - натхнення, міцного здоров'я, достатку, вдячних і допитливих читачів. Миру, щастя і добробуту! Зі святом!
Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,