Щороку День усиновлення в Україні, який припадає на 30 вересня, ми відзначаємо разом з православним святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, які стали біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові та вірності.
 
Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, потребує родинного тепла і турботи. Усиновлення дитини – це один з найважливіших та найщиріших проявів милосердя.
 
Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.
 
Це особлива дорога батьківства – благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини, і дорослого.
 
Висловлюємо велику подяку всім сьогоднішнім і майбутнім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям, вихователям-наставникам, патронатним вихователям, які самовіддано, без вагань дбають про долю кожної дитини, що залишилась без мудрої поради рідної людини. Ваше благородство і самовідданість заслуговують на безмежну вдячність. Нехай у Ваших сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя! Нехай зерна Вашої любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом.
 
З повагою
Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,
депутатський корпус сільської ради
та старости населених пунктів