30 вересня у Попівському сільському будинку культури-філії КЗ "Центр культури, дозвілля та спорту" відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Дружню освітянську родину привітав очільник громади Анатолій БОЯРЧУК. Анатолій Васильович передав педагогам вітання від голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, подякував за працю, вірність обраній справі та побажав міцного здоров’я, творчої наснаги, нових педагогічних звершень та здобутків.

З найкращими побажаннями до вчителів звернулися також голова Конотопської районної ради Віктор БИК зі своїм заступником Андрієм ЯРОВИМ. До слів привітань приєдналися секретар ради Валентина МАЛІГОН, заступники Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО та Ірина КЛІГУНОВА, начальник відділу освіти Ольга БЕСПАЛА.

Слід відзначити, що цьогоріч освітяни Попівської сільської ради отримали нагороди Національної академії педагогічних наук України, Президентом якої є наш земляк Василь КРЕМЕНЬ.

Зокрема, відомчою віднакою "Медаль академії педагогічних наук України "Костянтин Дмитрович Ушинський" за значні досягнення, особистий внесок у розвиток української освіти відзначено директора ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей" Андрія ВОДОП’ЯНОВА, медалями "Леся Українка" директорів Юрівського ЗЗСО I-III ступенів Надію ОВСІЙКО та Попівського ЗЗСО I-II ступенів Ніну САВЕЛУ.

Також кращі педагоги отримали грамоти від народних депутатів України, Національної академії педагогічних наук України, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, відділу освіти Попівської сільської ради.

За плідне соціальне партнерство, належну увагу до умов організації та оплати праці освітян, сприяння профспілці у проведенні оздоровчих, спортивних та культурних заходів із працівниками відзначено грамотою обласної організації профспілки працівників освіти і науки України очільника громади Анатолія БОЯРЧУКА.

По завершенню урочистої частини педагоги долучилися до світу прекрасного, переглянувши виставу «Принцеса Кру», подаровану Народним театральним колективом «СМАЙЛ» Конотопської дитячої школи мистецтв. Всі присутні отримали задоволення від побаченого та почутого.