Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників освіти!

Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які для багатьох стають життєвим кредом.

Радує те, що ви гідно виконуєте свій професійний обов’язок, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива приносить врожаї новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, невичерпної творчої наснаги, нових педагогічних звершень. Зі святом!

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,