2 жовтня в с.Юрівка відбувся турнір з міні-футболу пам'яті учасника АТО Олексія ГЕРГЕЛЯ.

У змаганнях взяли участь команди з сіл Кошари, Кузьки та дві команди з с.Юрівка.

На початку турніру староста села Юрівка Сергій ГАЛЯН разом з депутатом сільської ради Миколою ГОРБЕНКОМ, представниками команд ушанували пам’ять земляка хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили.

Спортсмени подарували незабутні враження уболівальникам злагодженою та емоційною грою, спритністю, наполегливістю, майстерністю та витривалістю, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу.

За результатами змагань переможцями стали футболісти з с.Кузьки, друге місце – у с. Юрівка, третє - вибороли кошарівці. Команди нагороджені Кубком та грамотами Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА.

Кращі гравці команд с.Кузьки – Микола КУЗЬКО, с.Юрівка – Дмитро КИРИЧЕНКО, с.Юрівка (молодь) – Олександр АНАНЬЄВ, с.Кошари – Євген КАШУКА отримали пам’ятні призи.