Уже четвертий рік поспіль у закладах освіти впроваджується концепція "Нова українська школа", однією із складових якої є організація освітнього простору - правильне, функціональне облаштування всіх приміщень.

Усі перші класи закладів освіти Попівської сільської ради відповідають вимогам Нової української школи. За рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, завдяки підтримці керівників господарств для учнів закуплено інтерактивні комплекси, новенькі парти, учителі забезпечені ноутбуками, багатофункціональними пристроями, столами та шафами для зберігання засобів навчання.

Тож завдяки спільним зусиллям керівництва Попівської сільської ради, педагогічних колективів закладів освіти та представників бізнесу для першачків створено оптимальне освітнє середовище, спрямоване на забезпечення комфорту, досягнення успіхів у навчанні та позитивного емоційного стану учнів.