На сімнадцятій сесії Попівської сільської ради восьмого скликання депутатами затверджено питання про безоплатне прийняття майна (кисневих концентраторів) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області та закріплення майна.

Зокрема, 5 кисневих концентраторів «БІОМЕД» прийнято до комунальної власності Попівської сільської ради та закріплено за КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Зважаючи на стан епідемічної ситуації в Україні та Сумщині зокрема, спричиненої COVID-19, повільні темпи вакцинації населення такі апарати вкрай необхідні для лікування хворих на коронавірус.

Закликаємо жителів громади не чекати поки захворієте, а щеплюватися, адже в умовах пандемії вакцинація є життєво необхідною.

Дане питання попередньо детально обговорено на спільному засіданні постійної комісії сільської ради.