У с.Кошари відбувся турнір з міні-футболу, приурочений 70-річчю ветерана спорту, уродженця с.Кошари Олексія ВОЛКОГОНА.

Участь у змаганнях, організованих КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту», взяли команди з сіл Кошари, Юрівка, Малий Самбір та "Ветеранів с.Кошари". Гравці команд показали неабияку майстерність, фізичну досконалість та волю до перемоги.

За підсумками змагань володарем Кубку Олексія ВОЛКОГОНА стала команда с.Кошари, друге місце - у с.Юрівка, третє – розділили команди "Ветеран с.Кошари" та с.Малий Самбір.

Кращими гравцями стали: у команді с.Кошари - Сергій ШЕВЧЕНКО, у команді с.Юрівка – Олександр АНАНЬЄВ, у команді с.Малий Самбір – Владислав ЖУЧІЙ, у команді "Ветеран с.Кошари" – Микола КИЧКИР.

Команда-переможець нагороджена Кубком, усі учасники змагань грамотами Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА, кращі гравці – пам’ятними подарунками.