У неділю, 10 жовтня, в м.Конотоп відбулися змагання з футболу на Кубок «Пам’яті друзів» організовані спільно Попівською та Конотопською громадами.

Участь у змаганнях узяли команди з міст Борзна, Кролевець та дві наші команди з м.Конотоп та «Ветеран Конотопщини».

Турнір мав на меті згадати футбольних гравців, яких уже, на жаль, немає з нами. На початку змагань футболісти ушанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

За підсумками змагань визначились переможці. Володарем Кубку «Пам'яті друзів» стала команда м.Конотоп, друге місце здобули гравці команди м.Кролевець, третє розділили команди м.Борзна та «Ветеран Конотопщини».

Провідний фахівець КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Микола ГОРБЕНКО долучився до вручення нагород переможцям змагань. Окрім командних нагород, були відзначені і кращі гравці у кожному колективі.