Аматорський вокальний дует у складі Ігоря КАРНАУХА та Олександра ЧЕЛИШЕВА Попівського сільського будинку культури-філії КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» зайняв ІІІ місце у відкритому обласному конкурсі української пісні імені Бориса ГМИРІ «З іменем славетного земляка».

У заході, що був організований з метою популяризації творчого спадку видатного українського співака Бориса ГМИРІ, взяло участь понад 20 учасників.

Конкурс зібрав прихильників академічно-камерного та народного співу з усієї Сумської області. І надзвичайно приємно, що саме представники нашої громади, виконавши музичні композиції «Стоїть гора високая» та «Гей там на Хортиці» стали призерами у номінації «Малі вокальні колективи» даного пісенного конкурсу.

Бажаємо дуету подальших творчих успіхів та нових яскравих перемог!