Сьогодні відбулась чергова щотижнева нарада керівництва Попівської сільської ради з працівниками апарату та виконавчих органів сільської ради.
 
Під час наради заслухано інформацію керівників відділів щодо основних напрямів життєдіяльності громади за минулий тиждень та обговорено основні питання на поточний тиждень.
 
Зокрема, у освітніх та клубних закладах громади планується проведення низки заходів до Дня захисника України, що пройде у онлайн-форматі, зважаючи на епідеміологічну ситуацію із захворювання на коронавірусну інфекцію, що склалася на сьогоднішній день.
 
Присутні заслухали інформацію начальника відділу освіти Ольги БЕСПАЛОЇ щодо реформи системи шкільного харчування згідно рекомендацій, отриманих на третьому регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування», що проходив у м.Дніпро за ініціативи Першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ.
 
З інформацією щодо ходу вакцинальної кампанії та перебігом захворюваності на коронавірусну інфекцію ознайомила головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса КОВТУН.
 
Основну увагу під час наради було приділено питанню підготовки закладів та установ громади до опалювального сезону, благоустрою тощо.
 
За підсумками наради керівництвом громади надано відповідні доручення.