9 жовтня педагоги Попівської сільської ради взяли участь в афілійованій онлайн-(не)конференції - міні-EDCAMP KONOTOP "LEGO-НУШ - на старті основна школа", що відбувся в онлайн-форматі на базі Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 2.

Під час заходу тренери з усієї України акцентували увагу на основних векторах взаємодії учнівства та вчительства, причинах дискримінації дітей у школі, інституційного аудиту в аспекті реалізації завдань НУШ, шляхах підвищення ефективності патріотичного виховання, академічної доброчесності та ін.

Таким чином, у 2022 - 2023 навчальному році із впровадженням НУШ у 5 класах педагоги Попівської сільської ради матимуть можливість реалізувати здобутий досвід на практиці.