Відповідно до плану роботи, під головуванням заступника Попівського сільського голови Тетяни ШЕРУДИЛО відділом – Служба у справах дітей проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Попівської сільської ради з дотриманням, карантинних заходів та в присутності заявників і запрошених.

Справи, що розглядались, стосувалися виконання батьками обов’язків щодо малолітніх дітей, доцільності чи недоцільності позбавлення батьківських прав та визначення способу участі батька у вихованні його малолітньої дитини.

За результатами обговорень, після детального вивчення документів та з метою захисту прав і законних інтересів дітей члени комісії ухвалили відповідні рішення з усіх питань та прийняли рішення про взяття на облік до КЗ «Центру надання соціальних послуг» Попівської сільської ради сім’ю, яка опинилась у складних життєвих обставинах.