Через стрімкі темпи поширення коронавірусної інфекції Сумщина знаходиться на порозі «червоного рівня» епідемічної небезпеки, що передбачає за собою низку обмежень.
 
У червоній зоні забороняється робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос; робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо; робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл; робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів; проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів; робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.
 
Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.
 
У Попівській громаді продовжують працювати 5 пунктів щеплень. Навіть у вихідні дні ви можете звернутися до свого сімейного лікаря і визначитися із часом проведення імунізації.
 
Щоб запобігти потрапляння Сумщини в червону зону на території Сумської області сформовано 900 мобільних бригад із представників Держпродспоживслужби та Національної поліції, які проводять перевірки закладів і установ на дотримання протиепідемічних норм. Зокрема, дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті тощо.
 
Закликаємо жителів Попівської громади на дотриманні усіх карантинних вимог: маскового режиму, соціальної дистанції та обов’язковому проведенні щеплень, як єдиному дієвому захисту від від тяжкого перебігу захворювання. Захистіть себе та близьких!