13 жовтня педагоги закладів освіти Попівської сільської ради, які є керівниками учнів-слухачів Сумського територіального відділення МАН, співпрацювали з фахівцями Класичного фахового коледжу Сумського державного університету в напрямку можливостей самореалізації учнівської молоді.

Тематика зустрічі була досить різноплановою: спікерами Наталією ПАНЧЕНКО та Наталією БАРБАРОЮ внесені роз'яснення щодо написання статей в рамках роботи секцій науково-методичної конференції "Транспортна та будівельна галузі: тенденції розвитку та стратегічні ініціативи" та надані рекомендації щодо оформлення науково-дослідницьких робіт.

Як переконливо свідчить існуючий досвід, в процесі своїх наукових пошуків учні мають виконати ряд складних завдань. Залишається побажати юним науковцям та їх наставникам творчої наснаги, впевненості у власних силах і, звісно, перемог.