За сприяння КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» у ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» відбувся турнір з міні-футболу на Кубок газети «Сільські горизонти».

У змаганнях взяли участь футбольні команди «Фенікс» молодь з с.Вирівка, «Сейм» - с.Кузьки та «Бочечки» (Бочечківська сільська рада).

Кожна команда прагнула здобути перемогу. Наші спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності та зайняли друге і третє місця («Фенікс» - 3 місце, «Сейм» - 2 місце), переможцем змагань стала команда «Бочечки».

Кращими гравцями турніру у команді «Фенікс» став Артем ПАНЧЕНКО, у команді «Сейм» Дмитро ВАВІЛОВ.

Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри та були нагороджені Кубком газети «Сільські горизонти» та грамотами Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА.